First Milk Emulsion 100 мл

899,00
грн.

Є третім кроком на шляху до природного відновлення шкіри. Компоненти колострума (пре-молока) такі, як імуноглобулін G, лактоферин, фактори росту, попередник глутатіону, а також пептидний комплекс і фіто екстракти інтенсивно відновлюють місцевий імунітет шкіри, глибоко і надовго зволожують, розгладжують зморшки, вибілюють і вирівнюють поверхню шкіри.

1. Якщо ви готуєтеся до проведення хімічних пілінгів, ін'єкційним процедурам, лазерному лікуванню або пластичної операції і вам необхідна швидка реабілітація шкіри після таких впливів, то включіть в домашній догляд препарати серії FIRST і пройдіть курс професійних процедур у лікаря косметолога з цими препаратами.

2. Якщо у вас втомлена стрессорна шкіра, чутлива зі схильністю до алергічних реакцій, з ознаками фото-і хроно-старіння, запалена з вугровими висипаннями, якщо ви готуєтеся до проведення агресивних косметичних процедур, таким як лазеротерапія, дермабразія, хімічні пілінги, ін'єкційні методики або до пластичної операції.

3. Якщо вам необхідна швидка реабілітація шкіри, після таких косметичних процедур і хірургічних втручань. Вам вкрай необхідно в якості підготовки шкіри перед активними косметичними процедурами, для підвищення місцевого імунного статусу провести курс процедур імунотерапії шкіри на професійних препаратах серії FIRST.


Активні інгедіенти:

-Колострум, екстракт молочних протеїнів. Концентрація 5000 ррм.

-Пептідний комплекс: Triple M Comlex, трипептид міді-1 Концентрація 270 ррм.

-Активні компоненти: Бета-глюкан, гіалуронат натрію, ніацинамід.

-Фіто комплекс: масло макадамії, масло іланг-ілангу, мирт, настурція.


Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість емульсії на шкіру обличчя, шиї і навколо очей. Помасажуйте до повного вбирання.

Склад: вода, ніацинамід, масло макадамії, екстракт молочних протеїнів, бета-глюкан, гіалуронат натрію, трегалоза, екстракт мирта, настурції, колострум, Triple M Comlex, трипептид міді-1, масло іланг-іланг

Призначення: Зволоження + відновлення

Призначення: Анти-вікове

Тип препарату: Емульсія

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
Made on
Tilda