Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
 

JeuDerm Reform Age

Антивікова інтенсивна система омолодження шкіри на рівні ДНК.

Інтенсивне антивікове. Reform Age.

Cистема омолодження шкіри на рівні ДНК, що стимулює колаген нового покоління.

Повна лінія косметичних засобів для догляду за шкірою з високою концентрацією антивікових пептидів. Біоактивні пептиди - це новий фантастично продуктивний арсенал у боротьбі зі старінням і дуже популярний завдяки своєму ефективному проникненню, стимуляції колагену та потужному антиоксидантному ефекту.
Лінія догляду за шкірою на основі цих пептидів, яка відіграє важливу роль в омолоджуючому догляді за шкірою обличчя, значно подовжуючи її стан здоров’я та молодості. Пептиди - це молекули, що складаються з амінокислот, пов’язаних у ланцюг пептидним зв’язком.Найважливішою властивістю пептидів є здатність впливати на поведінку активних клітин. Одним з важливих будівельних білків у структурі нашої шкіри є колаген.
Колаген робить шкіру підтягнутою та еластичною. Молекули пептидів проникають глибоко в дерму шкіри, стимулюючи швидке утворення нових колагенових волокон, а також запобігають їх руйнуванню. Володіючи потужною антиоксидантною активністю, ці речовини значно уповільнюють процеси старіння, покращують функціонування фібробластів, сприяючи омолодженню шкіри.
Матеріали для знайомства
Перейдіть за посиланням для просмотру чи завантаження відповідного матеріалу
Створили біохіміки, затвердили дерматологи.
Дерматологічна пептидна лікувальна космецевтика JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду.
JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидна космецевтика з клінічно доведеною ефективністю.
Залиште запит і ми з вами зв'яжемось
You agree to our Terms and Conditions
Контакти:
+38-094-940-5716
(048) 783-17-16
info@4mat.com.ua
Понеділок - П'ятниця 9-18
Made on
Tilda