MyAto Intensive Cream 50 мл

1628,00
грн.
Вміст пептидів: 900 ppm

Інтенсивний відновлюючий крем лікувально профілактичної спрямованості, призначений для чутливої, надзвичайно сухої, потрісканої і запаленої шкіри.
Рекомендується для боротьби проти сухості, відновлення шкіри при атопічному дерматиті, ксерозі, себорейному дерматиті, псоріазі, куперозі і діабеті.
Прискорює процес регенерації шкіри і відновлює її захисний бар'єр, заспокоює, пом'якшує і зволожує подразнену шкіру. Помітно сприяє продовженню реміссіі.Інтенсівний крем володіє приємною текстурою, швидко вбирається в шкіру, не липкий і не жирний.
Дозволено до застосування вагітним, жінкам, у період лактації, а так само під час планування вагітності. Рекомендований діткам від 0 років.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Призначений для лікування та догляду за надзвичайно сухою, потрісканою, запаленою і чутливою шкірою, а так само при атопічному дерматиті, себорейному дерматиті, псоріазі, куперозі та цукровому діабеті.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Наносити на чисту шкіру 2 рази на день, при необхідності - частіше.
Помасажуйте до вбирання.

СКЛАД
Дріжджовий лизат ферментів біфідобактерій, Triple M Complex (гліцин, аланін, глутамінова кислота, серин, аргінін) трипептиди міді-1, Serilesine (ацетилгексапептидом-10)

Призначення: Дерматит, псоріазі, розацеа

Призначення: Заспокійливе, протизапальне

Тип препарату: Крем

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
Made on
Tilda