Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
 

JeuDerm MyATO

Лікування чутливої та патральної шкіри. Інтенсивне відновлення сухої, чутливої та атопічної шкіри.

Інтенсивне відновлення сухої, чутливої та атопічної шкіри. MyAto. До складу входять пептиди, бета-глюкан та фітокомплекс.

Догляд за шкірою для сухої, чутливої ​​та атопічної шкіри. MyAto Intense Care - це лінія догляду за шкірою з терапевтичним та профілактичним ефектом, призначена для лікування та догляду за надзвичайно сухою, жорсткою, потрісканою, запаленою та чутливою шкірою, а також при атопічному дерматиті, себорейному дерматиті, псоріазі, розацеа. На відміну від гормональних препаратів від атопічного дерматиту, які є високоефективними, але дають ряд небажаних побічних ефектів, препарати MY ATO є негормональними (без глюкокортикоїдів) немедикаментозними препаратами, що містять лише натуральні рослинні компоненти з тривалим терапевтичним ефектом.
Продукція My Ato була клінічно випробувана в дерматологічній лабораторії в Кореї та в клінічному дослідницькому центрі кафедри шкірних захворювань Першого Московського медичного університету імені Сеченова. Результатом є клінічна ефективність зовнішньої монотерапії пошкодженої шкіри при атопічному дерматиті легкого та середнього ступеня тяжкості. Продукція MY ATO рекомендується як дорослим, так і дітям. Застосовуйте зволожуючу емульсію MY ATO або інтенсивний крем MY ATO на проблемні ділянки шкіри 3-4 рази на день, а при необхідності - частіш. Підходить як для обличчя, так і для тіла. Він дозволений для використання вагітним, годуючим, а також жінкам під час планування вагітності.
Матеріали для знайомства
Перейдіть за посиланням для просмотру чи завантаження відповідного матеріалу
MY ATO пептидная терапія і догляд за атопічною сухою та чутливою шкірою
MyAto. Відновлення сухої та атопічної шкіри
Створили біохіміки, затвердили дерматологи.
Дерматологічна пептидна лікувальна космецевтика JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду.
JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидна космецевтика з клінічно доведеною ефективністю.
Залиште запит і ми з вами зв'яжемось
You agree to our Terms and Conditions
Контакти:
+38-094-940-5716
(048) 783-17-16
info@4mat.com.ua
Понеділок - П'ятниця 9-18
Made on
Tilda