Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
 

JeuDerm Lift Intense

Наноемульсійна лінійка для чітких контурів обличчя, пружності та захисних властивостей .

Основна мета підтягуючих формул у препаратах LIFT INTENSE – підвищити показники щільності, пружності та еластичності шкіри. Наножиттєва сила LIFT INTENSE.

Креми LIFT INTENSE це 100% наноемульсійна космецевтика. Активні компоненти утворюють рідкі епітаксійні кристали і доповнюють функції ліпідів рогового шару і природних зволожуючих факторів (NMF), необхідних для отримання і підтримки оптимальної активності шкіри. Інноваційний метод Тета-точкової наноемульсифікації при тиску 1 атм. дозволяє отримувати 100% справжні наноемульсійні креми з середнім діаметром крапель 50 нм або менше. Крем має чудові властивості, такі як легке проникнення в шкіру, що призводить до гарного ліфтинг-ефекту та захисних ефектів шкіри, таких як суперзволоження та зміцнення шкіри.
Креми LIFT INTENSE з підтягуючим ефектом мають високу мету — повернути шкірі пружність, а особі — чіткі контури. Вони розроблені для догляду за шкірою, що в'яне, коли вона втрачає пружність, овал обличчя починає опливати, обриси втрачають чіткість. Причини - закон всесвітнього тяжіння та уповільнення вироблення колагену та еластину.
Ці головні структурні білки, які складають каркас шкіри, підтримують її зсередини, надають пружність та еластичність з віком втрачають міцність та знижується швидкість їхнього оновлення. Головним стимулятором синтезу нових волокон дерми у препаратах LIFT INTENSE є пептид LIFTDERM 2000, а гарантією проникнення активних компонентів препаратів LIFT INTENSE є їхня наноструктурна формула.
Основна мета підтягуючих формул у препаратах LIFT INTENSE – підвищити показники щільності, пружності та еластичності шкіри. Наножиттєва сила LIFT INTENSE.
Наноемульгатори складають 100% справжні наноемульсійні креми, а також мають зволожуючу дію, забезпечують захист від ультрафіолетових променів та антиоксидантну активність, забезпечуючи оптимальну активність шкіри, необхідну для відновлення життєвих сил шкіри. 100% справжні наноемульсійні креми із середнім розміром крапель 50 нм створюються спочатку шляхом 2-фазної комплексної наноемульсифікації при Θ-точці, яка забезпечує сприятливе проникнення в шкіру пептидів, вітамінів і т. д. Зволожуючий ефект для оптимальної активності шкіри забезпечують ж інгредієнтами алантоїну, DL-пантенолом, токоферилацетатом та східними травами Захист шкіри від УФ-променів та антиоксидантної дії. Пригнічують розвиток еритеми та утворення меланіну від УФ-променів за рахунок захисних ефектів антиоксидантів та уловлювання вільних радикалів.
Матеріали для знайомства
Перейдіть за посиланням для просмотру чи завантаження відповідного матеріалу
LIFT INTENSE - ліфтинг в наноструктурних препаратах.
REFORM AGE – справжня якість омолодження.
Створили біохіміки, затвердили дерматологи.
Дерматологічна пептидна лікувальна космецевтика JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду.
JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидна космецевтика з клінічно доведеною ефективністю.
Залиште запит і ми з вами зв'яжемось
You agree to our Terms and Conditions
Контакти:
+38-094-940-5716
(048) 783-17-16
info@4mat.com.ua
Понеділок - П'ятниця 9-18
Made on
Tilda