Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
 

JeuDerm Hair Genesis

Інтенсивне лікування випадіння волосся та ніжний догляд за шкірою голови.

Інтенсивне лікування випадіння волосся та ніжний догляд за шкірою голови. Hair Genesis. До складу входять пептид міді та пептид Hair Genesis 1.1

HAIR GENESIS - це революційна інноваційна технологія у розробці лікування випадіння волосся. Нові інгредієнти: запатентовані пептиди та рослинні комплекси, ефективні як для жінок, так і для чоловіків, незалежно від віку, які забезпечують поживні речовини, що підтримують здоровий ріст волосся, здорову шкіру голови та запобігають втраті волосся.
Засоби для трансдермального пептиду ніжні до шкіри, зручні та приємні у використанні. Відмінна клінічно доведена ефективність продуктів на кафедрі шкірних захворювань Московського державного медичного університету імені Сеченова. Клінічно доведено, що волосся і шкіра голови лікуються, втрата волосся припиняється, волосся росте і виглядає густішим.
Висока біодоступність активних інгредієнтів та максимальна концентрація пептидів до 250 ppm. Наукова розробка нових запатентованих пептидів у поєднанні зі спеціально підібраним рослинним комплексом гарантує оптимальну терапію та найвищу можливу ефективність.
Систематичне лікування - надзвичайно важливо регулярно використовувати серію HAIR GENESIS без перерв згідно з інструкцією із застосування. Трихологи, дерматологи, косметологи, які пройшли спеціалізовану навчальну роботу за системою HAIR GENESIS. Система HAIR GENESIS розроблена для вирішення перелічених нижче проблем зі шкірою голови та волосся:
* Різні форми випадіння волосся,
* Витончення волосся,
* Втрата густоти волосся,
* Лупа,
* Себорейний дерматит,
* Жирна або суха шкіра голови та волосся.
Матеріали для знайомства
Перейдіть за посиланням для просмотру чи завантаження відповідного матеріалу
Jeu Demeure Hair Genesis. Проти випадіння волосся
JeuDerm - препарати для косметолога
Створили біохіміки, затвердили дерматологи.
Дерматологічна пептидна лікувальна космецевтика JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду.
JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидна космецевтика з клінічно доведеною ефективністю.
Залиште запит і ми з вами зв'яжемось
You agree to our Terms and Conditions
Контакти:
+38-094-940-5716
(048) 783-17-16
info@4mat.com.ua
Понеділок - П'ятниця 9-18
Made on
Tilda