Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до Вас звертатись?
На яку скриньку Вам писати?
На який номер Вам дзвонити?
Payment method
 

JeuDerm DeMela

Освітлення, покращення якості шкіри, збільшення щільності, зменшення гіперпігментації.

Освітлення, покріщення якості шкіри, збільшнее щільності, зменшення гіперпігментації. De Mela. На базі запатентованого комплексу пептидів, екстарктів фруктових плодів, та ніацинаміду

Ексфоліанти Jeu’Demeure EXPERT - це метод часткового видалення рогового шару хімічними речовинами для корекції естетичних недоліків шкіри, її омолодження та оновлення.
АКТИВНІ КИСЛОТИ:
Гліколева кислота
Це спричинює зміни епідермісу та папілярної дерми: стимулює проліферацію епідермісу, усуває клітинні пошкодження та спричиняє неспецифічне запалення. HA розчинний у воді і має дуже малу молекулярну масу, що сприяє швидкому трансепідермальному проникненню, але в рідкісних випадках може спричинити легке подразнення шкіри.
Молочна кислота
Це частина НМФ для підтримки рівня шкірних кислот на рівні 5,5–6,0 рН. Він надає м’який відлущуючий та себостатичний ефект, запобігає розвитку запального процесу; стимулювати синтез керамідів та фібробластів, відповідальних за вироблення глікозаміногліканів; посилити синтетичну активність фібробластів до вироблення міжклітинної речовини дерми (колаген, еластин, фібронектин), омолоджуючи шкіру; мають незначний відбілюючий ефект, пригнічуючи синтез тирозинази.
Саліцилова кислота
Він відомий своїми комедолітичними та кератолітичними властивостями. Крім того, він має протизапальну (пригнічує синтез простагландинів), протисвербіжну, антисептичну, антимікробну (зменшує Р. вугрі), в’яжучу, антивікову (прискорює видалення корнеоцитів) властивості.
Матеріали для знайомства
Перейдіть за посиланням для просмотру чи завантаження відповідного матеріалу
JeuDerm - препарати для косметолога
JeuDerm - вибір косметолога.
Створили біохіміки, затвердили дерматологи.
Дерматологічна пептидна лікувальна космецевтика JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду.
JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидна космецевтика з клінічно доведеною ефективністю.
Залиште запит і ми з вами зв'яжемось
You agree to our Terms and Conditions
Контакти:
+38-094-940-5716
(048) 783-17-16
info@4mat.com.ua
Понеділок - П'ятниця 9-18
Made on
Tilda